Társaságunk 25 éves tapasztalattal rendelkező, dinamikusan fejlődő középvállalat, mely több mint száz fős alkalmazotti állományával a nagyobb egyedi gépgyártó cégek egyike Magyarországon.

Jelenleg Villamosmérnök – PLC programozó munkakör betöltésére keressük új munkatársunkat.

Feladatok:

  •  PLC/PC vezérlésű egyedi célgépek elektromos tervezése, teljes körű programozása (új berendezések, átépítések esetén
    •    A kapcsolódó műszaki dokumentációk elkészítése, folyamatos felülvizsgálata
    •    Gyártói üzembe helyezés, helyszíni telepítés, garanciális és egyéb javítás támogatása
    •    Kapcsolattartás a vevőkkel, a kivitelezésben együttműködő partnerekkel
    •    Részvétel a gépátvételeken a megrendelő telephelyén

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét

Elvárások:

  •  Villamosmérnöki (BSC) vagy Mechatronikai mérnöki (BSC) végzettség
    •    Siemens S7, WinCC, Tia Portal és OMRON CX One programozási ismeretek
    •    Felhasználói szintű MS Office ismeret
    •    legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás
    •    B kategóriás jogosítvány
    •    Pneumatikai alapismeretek

Előny:

  • Robotos rendszerek tervezésében, beüzemelésében szerzett tapasztalat
  • Hajtástechnikai területen szerzett tapasztalat
  • egyedi gépgyártásban szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • versenyképes bérezés
  • cafetéria
  • stabil, hosszútávú munkavégzés lehetősége