Az ALPROSYS Célgépgyártó Kft. Szereldevezető álláslehetőséget hirdet tapasztalt szakember számára folyamatosan fejlődő, családias jellegű munkahelyre

Feladatok:
•    Egyedi gyártású gépek, berendezések szerelésének irányítása
•    10-15 fős mechanikus és villamos szerelő csapat munkájának összehangolása, irányítása, felügyelete, ellenőrzése ill. szakmai támogatása a termeléstámogató mérnök közreműködésével
•    A szerelde napi, heti és hosszabb távú működésének tervezése, irányítása, munkaelosztás
•    A terület hatékony működésének biztosítása
•    Kapacitástervezek és ütemtervek készítése
•    Meglévő gyártósorok optimalizálása, módosítása a hatékonyság és a gazdaságossági elvek figyelembevételével
•    Projektek támogatása, a kivitelezés koordinálása az adott gyártási területen szoros együttműködésben a társterületekkel
•    Gépek, gyártó berendezések folyamatos működőképességének biztosítása, megelőző és tervezett karbantartások megszervezése
•    A szereléshez szükséges eszközigények felmérése, megrendelése
•    Technikai segítségnyújtás probléma esetén
•    Határidők betartása és betartatása
•    Dokumentáció kezelése
•    A területre beosztott munkavállalók fejlesztése, teljesítményük értékelése
•    Oktatások lebonyolításának felügyelete, új belépők beilleszkedésének támogatása
•    Kapcsolattartás üzleti partnerekkel, társterületekkel
•    Vevői igények adaptálása
•    Terepi szerelési munkák megtervezése, kivitelezése, támogatása
•    A termelési rend, munka- és technológiai fegyelem betartatása

Elvárások:
•    Közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök) végzettség
•    5-10 év releváns, gyártó cégnél, hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
•    Magas szintű szakmai felkészültség
•    Kiváló szervező készség
•    Felhasználói szintű MS Office ismeret
•    Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás
•    B kategóriás jogosítvány
•    Pneumatikai ismeretek

Előnyként értékeljük:
•     egyedi gépgyártásban szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:
•    Versenyképes bérezés cafetéria rendszerrel
•    Szakmai fejlődési lehetőség, folyamatos kihívások
•    Céges mobil telefon
•    Innovatív csapat