Az ALPROSYS Célgépgyártó Kft. meglévő csapatának erősítésére Robotprogramozó pályázatot hirdet a villamos terület támogatására folyamatosan fejlődő, családias jellegű munkahelyre.

Feladatok:
•    robotcellák, ipari robotok beüzemelése, programozása
•    a rábízott projektek, feladatok megvalósítása, kivitelezése, követése
•    az ajánlatok, specifikációk előkészítése
•    optimális és költséghatékony software tervezés (főként Fanuc, Kuka, ABB)
•    a kapcsolódó műszaki dokumentációk elkészítése, kezelése, változások követése
•    gyártói üzembe helyezés, gépátvétel, helyszíni telepítés, garanciális és egyéb javítás támogatása
•    a gépek, berendezések konstrukciójának, gyártásának aktív szakmai támogatása robotprogramozói szempontból
•    hatékony együttműködés a kivitelezésben érdekelt egyéb részvevőkkel (műszaki egyeztetések, műszaki megoldások kidolgozása), kooperációs feladatok ellátása
•    vevői reklamációk felvétele és kivizsgálása
•    egyedi gépek-, készülékek tervezése, megrendelőkkel történő műszaki egyeztetés
•    konstrukciós koncepció kidolgozás ajánlatokhoz
•    részvétel a gyártási folyamat koordinálásában
•    projekt kalkulációjához szükséges alapadatok, információk összegyűjtése, projektcélok meghatározása, határidők követése
•    a projekttel kapcsolatos információk továbbítása a társterületek felé

Elvárások:
•    felsőfokú szakirányú (villamosmérnök) vagy technikusi végzettség
•    azonos területen szerzett 2-3 éves szakirányú tapasztalat
•    az egyedi gépgyártásban szerzett szakmai tapasztalatot előnyként értékeljük
•    felhasználói szintű MS Office ismeret
•    legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:
•    versenyképes bérezés, cafetéria
•    szakmai fejlődési lehetőség, folyamatos kihívások
•    hosszútávú munkavégzés lehetősége