Az ALPROSYS Célgépgyártó Kft. anyag-előkészítő munkakörbe pályázatot hirdet folyamatosan fejlődő, családias jellegű munkahelyre.

Kik vagyunk?
Sokéves tapasztalattal rendelkező középvállalatként közel 110 fős alkalmazotti állománnyal a nagyobb egyedi gépgyártók közé tartozunk Magyarországon.
Fő profilunk az egyedi gépgyártás, melyen belül a teljes folyamatot saját kapacitásból biztosítjuk: a mechanikus és villamos tervezéstől, a saját alkatrész gyártáson, összeszerelésen át a programozásig, üzembe helyezésig komplett megoldást kínálunk partnereink számára.

Feladatok:
•    termeléshez szükséges anyagok előkészítése, darabolása
•    bejövő áruk átvétele, mozgatása
•    raktári alapanyagok kezelése
•    raktárkészlet ellenőrzése
Elvárások:
•    fémipari (lakatos, forgácsoló) középfokú szakirányú végzettség
•    1-2 éves szakmai tapasztalat
•    számítástechnikai felhasználói szintű ismeretek,
•    jó rajz olvasási készség
•    anyaggazdálkodási tapasztalat
•    megbízható, precíz, önálló, felelősségteljes munkavégzés, jó terhelhetőség
Előny:
•    az egyedi gépgyártásban szerzett szakmai tapasztalat
•    termelésirányítási rendszer ismeret
•    targoncavezető/emelőgépkezelő OKJ képesítés és jogosítvány
•    hegesztési tapasztalat

Amit nyújtunk:
•    versenyképes bérezés, cafetéria
•    jellemzően 1 műszakos munkabeosztás (eseti jelleggel 2 műszak vállalása szükséges)
•    igényes, korszerű munkakörülmények
•    stabil, hosszútávú munkavégzés lehetősége