Az ALPROSYS Célgépgyártó Kft.

Targoncavezető-géptelepítő

munkakörbe pályázatot hirdet folyamatosan fejlődő, családias jellegű munkahelyre géptelepítő csapatunk bővítésére

Kik vagyunk?
Sokéves tapasztalattal rendelkező középvállalatként közel 110 fős alkalmazotti állománnyal a nagyobb egyedi gépgyártók közé tartozunk Magyarországon.
Fő profilunk az egyedi gépgyártás, melyen belül a teljes folyamatot saját kapacitásból biztosítjuk: a mechanikus és villamos tervezéstől, a saját alkatrész gyártáson, összeszerelésen át a programozásig, üzembe helyezésig komplett megoldást kínálunk partnereink számára. Tevékenységünk portfóliója magába foglalja a géptelepítési szolgáltatást is. Géptelepítő csapatunk komplett gyártósorok, berendezések telepítését végzi.
Feladatok:
•    A rakomány emelhetőségének vizsgálata, a gép stabilizálásának ellenőrzése, próbaemelés elvégzése, rakomány mozgatása
•    A leszállított berendezések, gépek beüzemelési helyén történő beállítás, rögzítés, telepítés
•    A géptelepítéssel kapcsolatos szerelés, mozgatás
•    Komplett gyártósorok, berendezések telepítésének tervezése, telepítése, beüzemelése
•    Mechanikus, hidraulikus gépek szakszerű szállítása, szét- illetve helyszíni összeszerelése
•    Nehézgépek, szerkezeti elemek szállítása, telepítése
Elvárások:
•    Fémipari (lakatos, gépszerelő) középfokú szakirányú végzettség
•    Targoncavezető OKJ bizonyítvány, 3312,3313,3324 gépcsoportokra jogosítvány
•    Teherkötöző vizsga
•    Legalább 3-5 éves aktív targoncavezetői tapasztalat
•    Tapasztalat nagyobb gépek/berendezések mozgatásában

Amit nyújtunk:
•    versenyképes bérezés
•    cafetéria
•    1 műszakos munkabeosztás
•    stabil, hosszútávú munkavégzés lehetősége