Az ALPROSYS Célgépgyártó Kft. kecskeméti telephelye

Projektvezető gépészmérnök

munkakör betöltésére pályázatot hirdet folyamatosan fejlődő, családias jellegű munkahelyre.

Feladatok:

  • Projektfolyamatok tervezése, irányítása és nyomon követése az előírtaknak megfelelően
  • Társterületekkel (pl. beszállítók, gyártás, mechanikai tervezés) történő együttműködés és a feladatok szinkronizálása
  • Ajánlatkészítés támogatása, részvétel a koncepciók kidolgozásában
  • Ügyfélprojektek teljes körű koordinálása árajánlat készítéstől a gyártásig
  • Projekt időterv elkészítése
  • A projekt költségvetés és a termék áralakulásának felügyelete
  • Projekteken belüli koordináció
  • Koncepció, kalkuláció, határidőterv, kapacitásterv és egyéb projektdokumentáció készítése, folyamatos követése, szükségszerű módosítások elvégzése
  • Projekteredmények vevő felé történő prezentálása

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség
  • 1-3 éves, projektvezetésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Tapasztalat CAD tervezésben, mechanikai alkatrészek tervezésében
  • Jó szervezőkészség, kitűnő kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Készség a csapatmunkára és képesség a csapat irányítására
  • Terhelhetőség, rugalmas gondolkodásmód
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Microsoft Office)

Előny:

  • Egyedi gépgyártásban szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • stabil munkahely, versenyképes bérezés, cafetéria, szakmai fejlődési lehetőség, folyamatos kihívások

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét