Háztechnikus

munkakörbe pályázatot hirdet

RÉSZMUNKAIDŐS foglalkoztatásra

folyamatosan fejlődő, családias jellegű munkahelyre

Kik vagyunk?

Sokéves tapasztalattal rendelkező középvállalatként közel 110 fős alkalmazotti állománnyal a nagyobb egyedi gépgyártók közé tartozunk Magyarországon.

Fő profilunk az egyedi gépgyártás, melyen belül a teljes folyamatot saját kapacitásból biztosítjuk: a mechanikus és villamos tervezéstől, a saját alkatrész gyártáson, összeszerelésen át a programozásig, üzembe helyezésig komplett megoldást kínálunk partnereink számára.

Feladatok:

  • a cég telephelyén a külterület (parkoló, udvar) és az üzemcsarnokokban a rend, tisztaság fenntartása
  • kisebb javítási, karbantartási munkálatok elvégzése
  • egyéb meghibásodások, üzemzavar jelentése az illetékes felé
  • fűnyírás, kerti növények gondozása
  • hulladékok megfelelő helyre történő elhelyezése
  • gépjárműpark szervizeltetése, gumicserék lebonyolítása, gépjárművek tisztán tartása
  • ablaktisztítás
  • egyéb ügyintézés

Elvárások:

  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • műszaki affinitás
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • rugalmasság
  • Előny: műszaki középfokú végzettség
  • Elsősorban frissnyugdíjas jelentkezését várjuk

Amit nyújtunk:

  • bérezés megegyezés szerint
  • cafetéria
  • részmunkaidős munkavégzés
  • stabil, hosszú távú munkavégzés lehetősége