Társaságunk 25 éves tapasztalattal rendelkező, dinamikusan fejlődő középvállalat, mely több mint száz fős alkalmazotti állományával a nagyobb egyedi gépgyártó cégek egyike Magyarországon.

Jelenleg Villamosmérnök – PLC programozó munkakör betöltésére keressük új munkatársunkat.

Feladatok:

  •  PLC/PC vezérlésű egyedi célgépek elektromos tervezése, teljes körű programozása (új berendezések, átépítések esetén
    •    A kapcsolódó műszaki dokumentációk elkészítése, folyamatos felülvizsgálata
    •    Gyártói üzembe helyezés, helyszíni telepítés, garanciális és egyéb javítás támogatása
    •    Kapcsolattartás a vevőkkel, a kivitelezésben együttműködő partnerekkel
    •    Részvétel a gépátvételeken a megrendelő telephelyén

Munkavégzés helye:

  • Győr Ipari Park

Elvárások:

  • Villamosmérnök (BSC, MSC) vagy Mechatronikai mérnök (BSC, MSC) végzettség
  • Siemens S7, WinCC, Tia Portal, Omron CX One programozási ismeretek
  • Pneumatikai alapismeretek
  • Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Robot rendszerek tervezésében, beüzemelésében szerzett tapasztalat
  • 5+ év egyedi gépgyártásban szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • A feladat izgalmas, hiszen szinte minden projektünk különböző
  • Szakmai fejlődési lehetőség, folyamatos kihívások
  • Mentor támogatása
  • Innovatív csapat
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Cafetéria