Társaságunk 25 éves tapasztalattal rendelkező, dinamikusan fejlődő középvállalat, mely több mint száz fős alkalmazotti állományával a nagyobb egyedi gépgyártó cégek egyike Magyarországon.

Jelenleg tervező gépészmérnök munkakör betöltésére keressük új munkatársunkat.

Feladatok:

  • egyedi gépek-, készülékek tervezése, megrendelőkkel történő műszaki egyeztetés
  • konstrukciós koncepció kidolgozás ajánlatokhoz
  • kapcsolattartás a megrendelővel
  • részvétel a gyártási folyamat koordinálásában
  • projekt kalkulációjához szükséges alapadatok, információk összegyűjtése, projektcélok meghatározása, határidők követése
  • Szereléskor, beüzemeléskor támogatás nyújtása a telephelyen, illetve a megrendelőnél
  • a projekttel kapcsolatos információk továbbítása a társterületek felé

Munkavégzés helye:

  • Győri Ipari Park, ill. beüzemelésekkor a Vevők telephelyén (Európa esetenként Ázsia)

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség
  • minimum 8-10 év, lehetőség szerint egyedi gépgyártásban szerzett szakmai tapasztalat
  • tervező szoftver ismeret (Creo CAD)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • versenyképes bérezés
  • cafetéria
  • stabil, hosszútávú munkavégzés lehetősége