Társaságunk 25 éves tapasztalattal rendelkező, dinamikusan fejlődő középvállalat, mely több mint száz fős alkalmazotti állományával a nagyobb egyedi gépgyártó cégek egyike Magyarországon.

Jelenleg CNC marós munkakör betöltésére keressük új munkatársunkat.

Feladatok:

  • CNC megmunkálóközpont (Heidenhain) önálló kezelése
  • Egyedi gépalkatrészek megmunkálása és ellenőrzése műszaki rajz alapján
  • Szerszámok, technológiák kiválasztása
  • Felelősségvállalás az elkészült alkatrészek minőségéért
  • Rendszeres karbantartási feladatok ellátása
  • A megmunkálógép és munkakörnyezet folyamatos rend fenntartása
  • Munkautasítások követése
  • Jellemzően két műszakos munkarend vállalása

Munkavégzés helye:

  • Győri Ipari Park

Elvárások:

  • Egyedi gyártásban szerzett, 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Műszaki rajzolvasási ismeretek
  • Mérőeszköz használati ismeretek
  • Megbízhatóság

Előny:

  • Heidenhain vezérlés ismerete
  • Topsolid ismerete

Amit nyújtunk:

  • versenyképes bérezés
  • cafetéria
  • stabil, hosszútávú munkavégzés lehetősége